Z buggy Kayo S70 zarazisz swoje dziecko miłością do motoryzacji. Ten niewielki pojazd dedykowany jest dzieciom w wieku od 6 do 9 lat, chociaż wiek ten może się nieco różnić w zależności od umiejętności dziecka. W standardzie znajdziesz: regulowaną odległość od kierownicy, blokadę prędkości i pasy bezpieczeństwa.

Najważniejsze informacje:

  • Przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, w zależności od wzrostu i umiejętności.
  • Regulowana odległość od kierownicy, pedału gazu i hamulca.
  • Możliwość zablokowania prędkości (nieskomplikowana blokada pedału gazu).
  • Wydajne hamulce tarczowe.
  • Pasy bezpieczeństwa w standardzie.
  • Bezpieczna, trwała konstrukcja.
  • Prosty, czterosuwowy silnik o pojemności 80 cm³.
 

Z Kayo masz możliwość zaszczepić u swojego dziecka miłość do motoryzacji na kilka sposobów. Jednym z nich będzie zakup pierwszego quada dla dziecka, np. elektryczny model EA70, lub niewielki motocykl pit bike – Kayo 50 KMB dla dzieci od 5. roku życia.

Ale jeśli kochasz sport motorowy, a Twoje dziecko od najmłodszych lat zagląda za samochodami… rozwiązaniem jest terenowe buggy!

Buggy Kayo, czyli nowe możliwości

Wraz z buggy Kayo S70 dochodzi nowa opcja dla dzieci, które lubią kręcić kierownicą, jeździć bokami, a także dla rodziców, którzy interesują się sportem samochodowym. Kolejne generacje małych rajdowcy budują swoje umiejętności właśnie na pojazdach tego typu.

Największy plus rozpoczynania przygody od buggy to oczywiście fakt, że w porównaniu do gokartów, na buggy można jeździć wszędzie. Cichy, czterosuwowy silnik i terenowe opony pozwalają na jeżdżenie wkoło domu bez denerwowania sąsiadów.

Nieskomplikowana konstrukcja i niezawodny silnik

Buggy Kayo S70 posiada nieskomplikowaną, stalową konstrukcję rurową. Geometria zapewnia stabilność w zakrętach, a pałąk nad siedzeniem zabezpiecza głowę kierowcy w mało prawdopodobnym przypadku wywrócenia buggy na bok.

Blokada prędkości to kolejne nieskomplikowane rozwiązanie – wystarczy wkręcić śrubę, która ograniczy możliwość wciśnięcia pedału gazu. Jeśli dodamy do tego możliwość precyzyjnego określenia odległości dziecka od pedałów i kierownicy, to możemy dostosować pojazd idealnie dla dziecka.

S70 napędza czterosuwowy silnik o pojemności 80 cm³. Silnik odpalany jest szarpakiem, ale nie wymaga zastosowania dużej siły. Filtr powietrza jest łatwo dostępny, tak samo jak zbiornik paliwa. W przypadku tak prostej jednostki napędowej, czyszczenie filtra i dolewanie paliwa to jedyne czynności serwisowe, które będzie trzeba wykonać.

Świetna cena dla Małych Rajdowców

Buggy Kayo S70 to idealny sposób, aby Twoje dziecko weszło w świat motoryzacji. A żeby hobby stało się pasją na lata, cena zakupu i późniejszej eksploatacji powinna być odpowiednio konkurencyjna. Z tego powodu sugerowana cena detaliczna Kayo S70 to zaledwie 3 399 zł!

Buggy Kayo S70 można zamówić w autoryzowanej sieci dealerskiej Kayo Polska lub bezpośrednio w naszym sklepie online.