DIRT BIKE KAYO KT50

Dirt Bike Kayo KT50 12/10”

KT50 12/10” to nowość w gamie Kayo na rok 2024 i zarazem najmniejszy model z kategorii dirt bike – stworzony z myślą o dzieciach od 7 do 10 roku życia. Zastosowano w nim wiele udogodnień, a na ich czele jest automatyczna skrzynia biegów, która pozwala skupić się na nauce i doskonaleniu techniki jazdy.

Ten prosty w obsłudze i wytrzymały dirt bike to świetna propozycja na początek przygody w sporcie motocyklowym, a regulowany rolgaz z ograniczeniem prędkości to dużo dobrej i bezpiecznej jazdy!

Dwusuwowy silnik o pojemności 50 cm3 sparowano z automatyczną skrzynią biegów, co umożliwia bezstresową obsługę i jazdę. Do wyboru są dwa sposoby rozruchu: elektryczny rozrusznik dla mniej wprawionych i kickstarter dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze kroki w motocrossie.

Kayo KT50 mini jest dostępny z kołami w rozmiarze 12 cali z przodu i 10 cali z tyłu. Oczywiście, motocykl posiada terenowe opony w standardzie.

Hydrauliczne hamulce tarczowe pozwalają bezpiecznie wytracić prędkość, zapewniając dużą siłę hamowania.

Siedzenie na wysokości 630 mm i waga zaledwie 48 kg stanowią kombinację, którą można z łatwością opanować i cieszyć się jazdą.

Zbiornik paliwa ma pojemność 3,5 l, więc dziecko może cieszyć się jazdą przez długi czas.

 

Dirt Bike Kayo KT50 12/10” możesz poznać bliżej w jednym z autoryzowanych punktów dealerskich KLIKAJĄC TUTAJ lub KUPIĆ ONLINE z dostawą pod dom.

Wszystkie pojazdy objęte są gwarancją producenta zgodnie z serwisami w karcie gwarancyjnej. Sprzedawcy pomogą w doborze niezbędnego wyposażenia motocyklisty i doradzą, jak serwisować Kayo (to proste i niedrogie!).

 

Dlaczego warto kupić dirt bike Kayo KT50?

Stare powiedzenie mówi, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Rozpoczęcie przygody z motocrossem w młodym wieku sprawi, że dziecko będzie miało pasję na całe życie i w przyszłości stanie się świadomym i dobrze wyszkolonym motocyklistą. Nauka od najmłodszych lat to także szansa, by pociecha mogła w przyszłości startować w zawodach na poziomie krajowym lub międzynarodowym.

Czy dirt bike są drogie w utrzymaniu?

Kluczem do sukcesu w motocyklach dirt bike jest połączenie wysokiej jakości materiałów z prostotą konstrukcji. To sprawia, że zakup motocykla, części i akcesoriów jest przyjazny dla portfela. Dodatkowo wiele czynności serwisowych można wykonać w przydomowym garażu, mając odpowiednie narzędzia i odrobinę zdolności manualnych.

Czy jazda na dirt bike jest bezpieczna?

Przygodę z dirt bike warto rozpocząć od jazdy na profesjonalnie przygotowanych obiektach, najlepiej pod okiem instruktorów. Ważny jest też zakup odpowiedniej odzieży motocyklowej z kompletem ochraniaczy i kasku, który spełnia wymagania normy ECE.