Kayo ay70 – bezpieczny quad dla malucha

Jeśli szukasz czegoś, co dostarczy Twojemu dziecku sporo rozrywki oraz ruchu, w naszej ofercie znajdziesz idealnego kandydata! Nasz Kayo AY70 świetnie sprawdzi się dla małych rajderów, już w wieku od 7 do 4 lat.

Quad AY70 to mały czterokołowiec, który zapewni Twojemu dziecku wiele frajdy, a przede wszystkim, jazda na nim będzie bardzo bezpieczna. Skonstruowany został specjalnie z myślą o najmłodszych rajderach!

 

Aby zapewnić młodemu zawodnikowi bezpieczną jazdę, AY70 posiada regulowaną manetkę gazu, dzięki czemu można ograniczyć maksymalną prędkość, z jaką czterokołowiec może się poruszać. Zapobiega to sytuacji, w której maluch traci kontrolę nad pojazdem. Wyposażony został również w awaryjny wyłącznik, który wyłącza quada w razie upadku.

 

Dzięki Kayo AY70, Twoja pociecha będzie mogła przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a już po pierwszej przejażdżce nie będzie chciała szybko wracać do domu. W dzisiejszych czasach, gdy dzieci już od małego zaczynają interesować się telefonami i grami, takie zajęcie może okazać się bardzo przydatne.

 

Co jest lepszym uczuciem dla rodzica, niż patrzenie na radość swojego dziecka? Możemy zagwarantować, że dzięki Kayo AY70, to uczucie będzie pojawiać się za każdym razem, gdy tylko maluch będzie miał wsiąść na maszynę.

Dlaczego warto kupić Kayo AY70 dla swojego malucha?

  • Dziecko może aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie czerpać z tego wiele frajdy:
  • Wspólna jazda quadem na pewno bardzo zbliży do siebie rodzinę i da możliwość bardzo przyjemnego spędzania wspólnego czasu;
  • Jest specjalnie przystosowany do potrzeb najmłodszych, dzięki czemu w prosty sposób mogą nauczyć się jazdy;
  • Dziecko może rozwijać swoją pasję już od najmłodszych lat życia, dzięki czemu szybko nabierze umiejętności, a jazda w przyszłości będzie o wiele bezpieczniejsza;  
  • Rodzic nie będzie musiał się obawiać, że maluch zrobi sobie krzywdę, ze względu na wszystkie zabezpieczenia oraz niską wagę quada;
  • Ze względu na atrakcyjną cenę, zakup czterokołowca nie zrujnuje rodzinnego budżetu!

W naszej ofercie znajdują się również quady dla starszych dzieci oraz dorosłych, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, a Twoja rodzina będzie mogła wspólnie wybierać się na wycieczki!