KAYO K5 300 ENDURO 2024. Nowość na sezon 2024

Nowy sezon, nowe możliwości. Do gamy motocykli dirt bike dołącza zupełnie nowy model – Kayo K5 300 Enduro. K5 to jeszcze większe możliwości, bogate wyposażenie i typowa dla Kayo łatwość prowadzenia.

Kayo K5 300 Enduro w pigułce:

 

  • Pełnoprawne, “duże” enduro dla dorosłych, z kołami w rozmiarze 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu.
  • Chłodzona cieczą, jednocylindrowa jednostka napędowa o pojemności 300 cm3, z 4. zaworami z głowicy i wałkiem wyrównawczym.
  • 6-biegowa skrzynia biegów. 
  • Markowy gaźnik NIBBI PWK34.
  • Elektryczny rozrusznik w standardzie.
  • Atrakcyjna cena na poziomie 13 499 zł.

 

W 2024 roku do gamy motocykli dirt bike Kayo dołącza zupełnie nowy model – Kayo K5 300 Enduro. To najmocniejszy i najbardziej kompetentny motocykl w ofercie, skierowany do osób chcących wrócić do jazdy terenowej, podnieść swoje umiejętności lub motocyklistów szukających alternatywy dla pojazdów używanych.

Więcej mocy, więcej możliwości

Nowa, czterosuwowa jednostka napędowa o pojemności 300 cm3 posiada czterozaworową głowicę i wałek wyrównawczy. Zastosowanie wałka pozwala ograniczyć typowe dla jednocylindrowców wibracje. Moc generowana przez jednocylindrową 300-kę pozwala bez problemu poradzić sobie z każdym terenem oraz wystartować w lokalnych zawodach.

 

Silnik sprzężono z 6-biegową skrzynią biegów, zestopniowaną z myślą o enduro. Połączenie mocnej jednostki napędowej, 6-biegowej skrzyni biegów i przyjaznej charakterystyki sprawia, że na K5 300 Enduro odnajdą się początkujący jak i doświadczeni motocykliści.

Przyjazna charakterystyka

Cechą wspólną dla wszystkich dirt bike w gamie Kayo jest przystępność. Łatwa do opanowania moc nie onieśmiela, a geometria ramy sprawia, że K5 300 Enduro pozwala czerpać z jazdy maksimum przyjemności. Progresywne zawieszenie USD z przodu zestrojono w taki sposób, by poradziło sobie przy niskich prędkościach tak samo, jak podczas szybkich przelotów po polnych drogach. Za sprawne hamowanie odpowiadają tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu.

Motocykl posiada siedzenie na wysokości 92,5 cm, czyli standardowo w tej klasie motocykli. Z przodu znajduje się 21” koło, z tyłu 18”, co pozwoli na korzystanie z dowolnych opon dedykowanych jeździe terenowej.

Cena i dostępność

Ogromną przewagą Kayo K5 Enduro jest niska cena zakupu wynosząca 13 499 zł oraz bardzo konkurencyjne ceny części zamiennych. Do tego Kayo możesz kupić w ratach 0%.  Pierwsze sztuki Kayo K5 300 Enduro pojawią się w punktach dealerskich Kayo Polska w pierwszym kwartale 2024.

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: