Kayo na wsi

Różnorodność i wszechstronność zastosowania
Marka Kayo to pojazdy, które nie tylko pomogą Ci w sprawnym wykonywaniu codziennych prac, ale przysporzą również mnóstwo frajdy. Co więcej nie tylko są tanie w zakupie, ale i mało palą!

Marka Kayo to pojazdy, które nie tylko pomogą Ci w sprawnym wykonywaniu codziennych prac, ale przysporzą również mnóstwo frajdy. Co więcej nie tylko są tanie w zakupie, ale i mało palą!

Jego dodatkowym atutem jest homologacja, dzięki której osoby posiadające prawo jazdy kategorii B mogą poruszać się nim drogami publicznymi. Można więc szybko pojechać nim np. do najbliższego sklepu, bez potrzeby użycia do tego samochodu. Dzięki temu, nie musisz martwić się, że jadąc gdzieś w trakcie pracy, pobrudzisz siedzenia w swoim aucie. 

Nasz przegląd bestsellerów zaczynamy od prawdopodobnie najbardziej wszechstronnego quada w ofercie Kayo.

Kayo AU200 T3B to czterokołowiec, który można zarejestrować jako ciągnik rolniczy.

Co to oznacza? Że nie tylko wykonać nim wszelkie prace na przykład w polu czy na podwórzu. Ten quad może legalnie wyjechać na drogi publiczne. Taka alternatywa często przydaje się, kiedy trzeba przejechać z pola na pole, szybko podjechać do sklepu, czy po prostu po kogoś wyjechać. Wystarczy prawo jazdy B lub T. Kolejny atut to zamontowany hak holowniczy. Ten mały spryciarz, którym wjedziesz praktycznie wszędzie pozwala także na zamontowanie lekkiej przyczepki co sprawia, że jego wszechstronność wzrasta dodatkowo. Możemy zwieść z pola plony, czy siano. Oczywiście będzie nieoceniony przy lekkich codziennych pracach – przywieźć, zawieźć, podać. To domena Kayo AU200. Ale nie samą pracą człowiek żyje! Jeżeli lubicie poszaleć na bezdrożach, ten quad sprawi, że nie będziecie się nudzić! To naprawdę solidny sprzęt, o mocnej konstrukcji, dysponujący całkiem solidną dawką 18 koni mechanicznych. Na uwagę zasługuje też dobra skrzynia biegów CVT. Jednym słowem wielozadaniowy pomocnik w niskiej cenie. Polecamy!

Quad Kayo AU200 to najbardziej wszechstronny pojazd czterokołowy. Cena: 15 999 zł
Najmłodsi bezpiecznie mogą przemieszać się na Kayo AY70. Cena 4 799 zł

Mówi się, jaki ojciec, taki syn! I to nie są puste słowa. Marka Kayo oferuje całą gamę czterokołowców oraz minicrossów dla dzieci, nawet od trzeciego- czwartego roku życia. A cóż potrafi sprawić większą frajdę dziecku, niż naśladowanie dorosłych! Do tego pojazdy Kayo są sprofilowane dla młodych użytkowników, tak by w pełni bezpiecznie mogli z nich korzystać. Najmłodszy w rodzinie to quad AY70.

Mimo małych gabarytów, absolutnie nie jest to zabawka! to porządny sprzęt, który pozwoli poczuć się młodemu użytkownikowi, jak “pan na włościach”.

Młody kierowca z dumą będzie przemierzać pola i areał podwórza, by pomóc w pracach. A może trzeba będzie dowieźć tacie kanapki w pole? Jesteśmy ciekawi dla kogo będzie to większa radość!

A może trochę odskoczni? Jeżeli uważacie, że przyda się także trochę rozrywki, naszą propozycją będą niezawodne motocykle enduro marki Kayo. Za niewielkie pieniądze wyjeżdżacie salonową sztuką, którą praktycznie jest nie do zajechania. A jeździć tym można w każdym terenie. Maszyna nie zna żadnych przeszkód, ma dużą moc i dobre zawieszenie. Pokona praktycznie każdą przeszkodę, pozwoli poskakać w terenie, podjechać pod okazałe górki i żwiry.

Zabawa i odskocznia dla każdego zapracowanego mężczyzny. Polecamy dwa sztandarowe modele w zależności od potrzeb – lżejszy i zwinniejszy Kayo K2 Enduro lub najmocniejszy w polskiej dystrybucji enduro od Kayo, czyli hit sprzedaży i król pozytywnych komentarzy – Kayo T4 Enduro.

Kayo T4 Enduro najlepsze na spędzanie wolnego czasu. Już od 8 999 zł
DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: