Targi Warsaw Motorcycle Show 2024 ledwo za nami, a już za kilka dni kolejna okazja, żeby poznać bogatą ofertę pojazdów Kayo. W weekend 4-7 kwietnia widzimy się w pawilonach wystawienniczych MTP podczas Poznań Motor Show 2024!

W pierwszy weekend po Wielkanocy czas na motoryzacyjną ucztę – targi Poznań Motor Show 2024. To największa impreza motoryzacyjna nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. W pawilonach wystawienniczych MTP zobaczyć będzie można samochody, kampery i motocykle. Oczywiście, na targach nie zabraknie Kayo Polska oraz możliwości postawienia pierwszych kroków na pit bike dzięki JustR.

Poznań Motor Show 2024 w pigułce:

  • pierwszy otwarty dzień targowy to piątek 5 kwietnia
  • impreza trwa do niedzieli 7 kwietnia
  • koszt biletu jednodniowego to 90 zł, w cenę wliczony jest parking
  • na miejscu masa atrakcji: Strefa Tuningu, Stefa Driftu, Retro Motoryzacja, pokazy stuntu, supersamochody
  • w zeszłym roku Poznań Motor Show odwiedziło ponad 95 000 osób

Kayo K5 300 Enduro na Poznań Motor Show 2024

Podczas imprezy będzie można zobaczyć nowe i ulepszone modele motocykli Kayo, w tym tegoroczny hit – Kayo K5 300 Enduro. Ten jednocylindrowy dirt bike wyposażony w silnik o pojemności 300 cm3 szybko zdobył popularność na polskim rynku. Obok modelu K5, na targach również bardzo popularne Kayo K2 250 Enduro / Pro oraz model T4 250 Enduro.

Dla młodszych fanów motoryzacji przygotowaliśmy motocykle pit bike oraz quady dla dzieci. Wśród nich znajduje się nowość – elektryczna wersja popularnego modelu AY70, czyli eA70. Elektryczny quad posiada regulację prędkości i mocy oraz bieg wsteczny. Dzięki szerokiemu rozstawowi kół i sprawnemu zawieszeniu eA70 jest bezpiecznym wyborem dla początkujących.

Innym modelem przeznaczonym dla początkujących dzieci jest Kayo 50 KMB, zaktualizowany na sezon 2024. Dostępna jest także elektryczna wersja tego modelu, Kayo eKMB. Natomiast bardziej agresywnym modelem będzie minicross Kayo KT50, który od sezonu 2024 będzie dostępny z mniejszymi kołami 12 cali z przodu i 10 cali z tyłu.

Na stoisku firmy Kayo nie zabraknie również praktycznych quadów dla nastolatków i dorosłych. Nowy model Kayo AU125 to wygodny quad rekreacyjny, a homologowany Kayo AU200 T3B sprawdzi się świetnie podczas prac domowych.

Jazdy testowe dla dzieci

To nie wszystko! Zabierz swoje dziecko i przymierzacie się do elektrycznych modeli pit bike. Na miejscu będzie można postawić pierwsze kroki w bezpiecznych warunkach, pod opieką doświadczonych trenerów z polskich szkół motocyklowych. To nic nie kosztuje – wystarczy zapisać się na jazdy testowe i poczekać w kolejce.

Podczas targów w Warszawie z jazd testowych na pit bike skorzystało kilkaset dzieci i nastolatków! Koniecznie znajdź stoisko Kayo w Poznaniu.

Już w drugi weekend kwietnia

Łącznie planujemy zaprezentować na naszym stoisku blisko 20 pojazdów! To idealna okazja, żeby sprawdzić, który model pasuje najlepiej do Ciebie albo dla Twojego dziecka.

Znajdziesz nas w Pawilonie 3.

  • Data: 4-7 kwietnia 2024
  • Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Głogowska 14, 60-734 Poznań
  • Bilety: https://motorshow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/ceny-biletow
  • Więcej informacji: https://motorshow.pl/pl