Nowa odsłona Kayo AU110

Kayo AU110 to quad przeprawowy, idealny dla maluchów lubiących trochę się pobrudzić i poszaleć w terenie. Jego dodatkowym atutem jest też to, że jest bardzo bezpieczny dla dziecka - posiada różne zabezpieczenia, dzięki którym rodzic nie musi martwić się o to, że jego dziecku stanie się krzywda. W tym roku zawitał do nas w odświeżonej wersji.

Quad Kayo AU110 został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku do 10 lat. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się motoryzacją i chciałoby mieć swój pierwszy pojazd do terenowych przepraw, ten model sprawdzi się idealnie. Wyposażony został w bagażnik, który świetnie sprawdzi się do przewożenia plecaka z wodą oraz jedzeniem, które są niezbędne podczas dłuższych podróży. Posiada również dodatkowe zabezpieczenie nadwozia, dzięki czemu żaden teren mu niestraszny. Aby zapewnić jak najwyższy komfort jazdy, posiada wysokiej jakości zawieszenie, doskonale przystosowane do potrzeb dziecka, dzięki czemu świetnie tłumi drgania odczuwane podczas jazdy w terenie, zwiększając stabilność pojazdu oraz zapewniając dziecku wysokie bezpieczeństwo. Jednak w razie upadku, który może zdarzyć się nawet najlepszym rajderom, posiada on przycisk szybkiego zatrzymania. 

Quada napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 110 cm3 oraz mocy 9,5 konia mechanicznego. Skrzynia biegów jest półautomatyczna, co znacznie ułatwia dziecku naukę jazdy, ponieważ nie musi martwić się używaniem sprzęgła, a jedynie skupiać się na trasie, którą musi pokonać. W razie natrafienia na przeszkodę, quad posiada tarczowe hamulce zarówno z przodu, jak i z tyłu, co umożliwia dziecku szybkie i bezpieczne wyhamowanie i ominięcie jej. Aby pojazd poradził sobie również w głębokim piasku, wyposażony został w stalowe koła o średnicy 8 cali z wielkimi oponami terenowymi. Aby ułatwić młodemu rajderowi uruchomienie quada, posiada elektryczny rozrusznik, dzięki któremu do odpalenia silnika nie trzeba używać siły fizycznej.

Rama quada wykonana została z bardzo wytrzymałych, stalowych elementów, dzięki czemu jest bardzo trwała. Pokryta została lakierem w żywym, pomarańczowym kolorze, który nadaje pojazdowi dynamicznego charakteru oraz zabezpiecza ramę przed korozją. Wysokość jego siedzenia wynosi 63 cm, natomiast waga 105 kilogramów. Wymiary quada sprawiają, że świetnie sprawdza się podczas dłuższych tras i zapewnia wysoki komfort prowadzenia dla najmłodszych nawet podczas wielu godzin jazdy. W razie gdyby wycieczka się przedłużyła i zaczęłoby się ściemniać, nie ma się czym martwić, ponieważ AU110 posiada reflektory zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu, co znacznie poprawia widoczność oraz ułatwia zauważenie quada przez inne osoby. Nowa wersja wyposażona została w nowe reflektory, które prezentują się o wiele atrakcyjniej niż te ze starszego modelu i sprawiają, że quad ma agresywny, sportowy wygląd.

Jeżeli szukasz pierwszego przeprawowego quada dla dziecka, chcesz zacząć wspólną jazdę z Twoim maluchem lub po prostu sprawić mu dużo radości oraz dać świetną rozrywkę, Kayo AU110 sprawdzi się doskonale. Będzie też świetnym prezentem na przeróżne okazje, który na pewno wyciągnie Twoje dziecko z domu i zapewni mu bardzo przyjemną formę aktywności fizycznej. 

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: