Nowe Kayo 125 TD – aż chce się jeździć!

Kayo 125 TD to popularny model dla dzieci w wieku od 9 lat, który w sezonie 2024 przeszedł ogromną modernizację. Różnice obejmują silnik, ramę i wyposażenie. Jeśli mielibyśmy określić Kayo 125 TD jednym słowem, to byłoby to: FUN!

Kayo 125 TD w pigułce

  • Silnik o pojemności 124cm³ z airboxem posiada 4-stopniową, manualną skrzynię biegów i przyjazny użytkownikowi charakter.
  • Koła w rozmiarze 14” z przodu i 12” z tyłu pozwalają utrzymać wysokość siedzenia na poziomie zaledwie 750mm. Dzięki temu nawet niższe dzieci mają możliwość sięgania nogami do ziemi.
  • Masa 65,6kg sprzyja nauce i stawianiu pierwszych kroków na pit bike.
  • Kayo 125 TD to wszystko to, co najlepsze w pit bike. Nieskomplikowana konstrukcja, nisko umieszczone siedzenie i niewysoka waga, która sprzyja czerpaniu maksimum frajdy z jazdy. Na 125 TD odnajdą się tak samo początkujące dzieci i nastolatkowie, jak i dorośli.

Najbardziej uniwersalny z gamy

Kayo 125 TD to najbardziej uniwersalny model z gamy pit bike Kayo. W odróżnieniu od bardziej sportowego 125 TT model TD stawia na rekreację i przyjemność z jazdy. To właśnie z tego powodu zastosowano w nim koła w rozmiarze 14” z przodu i 12” z tyłu. Są one na tyle duże, by radzić sobie w cięższym terenie czy torze pit bike, ale nadal wystarczająco małe, żeby dosięgać nogami do ziemi.

Do tego warto wspomnieć o przyjaznym charakterze jednostki napędowej oraz nieskomplikowanej, 4-stopniowej skrzyni biegów z manualnym sprzęgłem. Zastosowanie manuala pozwala dziecku nauczyć się obsługi sprzęgła już na starcie.
Kayo 125 TD dedykowane jest dzieciom od 9 lat. Konstrukcja pozwala jednak zmieścić się za sterami także dorosłym.

Kayo 125 TD. Wystarczy wsiąść i jeździć!

Nowy model Kayo 125 TD dostępny jest już w autoryzowanej sieci dealerskiej marki Kayo oraz w sprzedaży online.

Nie pozostaje nic innego, jak wsiadać i jeździć! Kayo 125 TD to idealny pojazd na start przygody z pit bike. Jeśli zastanawiasz się, czy TD uda się wystartować w pierwszych zawodach – to tak, czemu nie!

Zainteresowany/a?

Kup Kayo 125 TD online lub Znajdź dealera

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: