Nowości Kayo 2023 – #ekipakayo na targach EICMA

W dniach 8-13 listopada w Mediolanie odbyły się targi EICMA - największe motocyklowe targi na świecie. Wśród wystawców nie zabrakło Kayo. Nasza ekipa z Kayo Polska pojawiła się we Włoszech i sprawdziła nowości. Zobaczcie, co czeka nas w 2023 roku!

Idzie nowe…

Targi EICMA to wielkie wydarzenie w motoryzacyjnym świecie. Jest to świetna okazja do prezentacji nowości. Pojawiły się one również na stanowisku Kayo. Premierowo można było zobaczyć między innymi nowego czterokołowca z homologacją – model AU300. Nowy quad podobnie jak AU200, będzie posiadał homologację T3B. Prawdopodobnie będzie on dostępny w Polsce. Oprócz nowych modeli, na stoisku można było zobaczyć także pojazdy ze stałej oferty Kayo. W Mediolanie spotkaliśmy dobrze znany w Polsce model TD125 w odnowionej wersji na sezon 2023. Odświeżono w nim okleinę, a także zamontowano airbox.

KAYO

Elektryczna przyszłość?

Na targach nie zabrakło pojazdów elektrycznych, które powoli zaczynają wkraczać do Polski. Marka Kayo również zaprezentowała kilka elektrycznych modeli. Wśród nich między innymi pojawił się quad eA70, któremu bardziej się przyjrzeliśmy. Można powiedzieć, że to bliźniak popularnego w Polsce AY70, jednak oprócz elektrycznego silnika, zmianie uległa również okleina – cała elektryczna seria posiada niebieskie detale.

KAYO

Tego jeszcze nie było!

W Mediolanie po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć pojazdy SSV, które ciekawie się prezentowały. W ofercie Kayo pojawiły się dwa “buggy”. Pomarańczowy S200 posiadający spalinowy silnik o pojemności 200cc, oraz niebieski, elektryczny eS200.

KAYO

Dobra wiadomość dla fanów Dirt Bike’ów..

Wśród nowości, jakie można było spotkać na targach był między innymi najmniejszy Dirt Bike z gamy marki Kayo, dwusuwowy model KT50 o pojemności 50cc. Jakiś czas temu mieliśmy okazję testować go w Polsce. Dużym zainteresowaniem cieszył się również Kayo K2 PRO – ulepszony model K2. K2 PRO wyposażony został w silnik od modelu T4, kiwak oraz odświeżoną okleinę.

KAYO
KAYO

PS… już wkrótce w Polsce

Co prawda, tego modelu nie było na targach, jednak wiemy, że już wkrótce pojawi się on w Polsce. Mowa o motocyklu TT125, który poszerzy gamę Pit Bike’ów Kayo.

Co uważacie o nowych modelach? Który pojazd z nowości chcielibyście zobaczyć w ofercie Kayo Polska? Czekamy na Wasze opinie!

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: