PIT BIKE KAYO 50 KMB

Kayo 50 KMB – idealny Pit Bike dla najmłodszych

Kayo KMB to doskonały motocykl dla dzieci, których marzeniem jest rozpoczęcie przygody z off-road’em. Wszystkie jego podzespoły zostały stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych rajderach, dzięki czemu zapewnia maluchom wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo, jest to budżetowy motocykl, na który stać każdego rodzica.

 

Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 60 cm3. Cechuje się on bardzo niską awaryjnością, dzięki czemu Pit Bike nie jest drogi w utrzymaniu, a Twoje dziecko może nieustannie cieszyć się możliwością jazdy. Silnik uruchamiany jest za pomocą elektrycznego rozrusznika, co znacznie ułatwia jazdę zarówno dziecku, jak i rodzicom, którzy muszą odpalać motocykl, jeśli ich pociecha nie jest jeszcze w stanie robić tego samodzielnie.

Maszyna posiada również w pełni automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu maluch może w prosty i bezpieczny sposób uczyć się jazdy. Nie musi zwracać uwagi na wciskanie sprzęgła czy też zmienianie biegów, więc może skupić się jedynie na trasie, którą ma do pokonania. Aby maluch nie mógł uruchomić Pit Bike’a podczas nieobecności rodziców, Kayo 50 KMB wyposażony został w stacyjkę, dzięki której odpalenie motocykla jest możliwe jedynie po użyciu kluczyka. 

Kayo 50 KMB porusza się na aluminiowych kołach o średnicy 10 cali, wyposażonych w opony terenowe o wysokim bieżniku. Zapewniają one wysoką przyczepność nawet w ciężkich warunkach, dzięki czemu Pit Bike jest bardzo stabilny, co zapobiega utracie kontroli nad pojazdem przez malucha. Gdyby jednak mały rajder wolał jazdę na utwardzonych torach – można zmienić opony na takie, które przeznaczone są do wyścigów na asfalcie. Jeżeli Twoje dziecko nie nabyło jeszcze umiejętności jazdy na dwóch kółkach – istnieje możliwość zamontowania w motocyklu kółek bocznych. Nie wymaga to wprowadzania żadnych dodatkowych modyfikacji.

Wymiary motocykla są doskonale dopasowane do rozmiaru dzieci w wieku do 6 lat. Waga motocykla wynosi zaledwie 42 kilogramy, a wysokość siedzenia to 55 centymetrów

Aby zapewnić najwyższą skuteczność hamowania, Pit Bike posiada hamulce tarczowe hydrauliczne zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Umożliwia to młodemu miłośnikowi motocykli zmniejszenie prędkości lub zatrzymanie się w każdej chwili, co często pomaga w uniknięciu upadków i zapewnia wysokie bezpieczeństwo Twojej pociechy. Dźwignie hamulca natomiast umieszczone są przy kierownicy, tak samo jak w rowerze. Rozmiar manetek oraz dźwigni został specjalnie dopasowany pod wielkość dłoni najmłodszych. 

Rolgaz z regulacją prędkości sprawia, że nasza pociecha ma do dyspozycji pełną moc silnika, ale jednocześnie pozwala dozować, jak szybko będzie mogło jechać motocyklem. To ważne zwłaszcza na początkowym etapie nauki.

Jeżeli chcesz sprawić dla swojego dziecka prezent, który sprawi mu wiele radości i na pewno dostarczy wiele niezapomnianych wspomnień, Kayo KMB to doskonały wybór. Pozwoli maluchowi postawić pierwsze kroki w motorsporcie w bezpieczny, oraz przyjemny sposób. Jest to też świetna forma aktywności fizycznej, która na pewno pomoże w rozwinięciu koordynacji wzrokowo-ruchowej Twojego smyka. Możemy również zagwarantować, że o wiele chętniej zacznie spędzać czas na świeżym powietrzu! 

Zmiany w modelu 2024: