Quady Kayo – sprawdzą się nawet w rolnictwie!

Praca na roli potrafi być naprawdę ciężka. Z pomocą przychodzą jednak quady, które mogą ją nieco ułatwić, a także sprawić, że będzie przyjemniejsza. Czterokołowce poradzą sobie chociażby z przetransportowaniem zbiorów, a dodatkowo po zakończeniu pracy mogą dostarczyć sporo frajdy w terenie.

Najlepszym wyborem dla osób posiadających gospodarstwo będzie quad Kayo AU200. Posiada on hak holowniczy, dzięki czemu można założyć do niego przyczepkę i przetransportować ciężkie rzeczy. Można będzie wtedy spokojnie przewieźć nim zebrane plony z sadu, ścięte siano, skoszoną trawę czy też drewno na opał. Ułatwi też przemieszczanie się po dużych terenach, a ze względu na to, że jest to quad typowo przeprawowy, poradzi sobie w każdych warunkach, niezależnie od typu nawierzchni. Quad posiada też duży zbiornik paliwa, co przy niskim spalaniu pojazdu pozwala na długą jazdę bez konieczności tankowania.

Jego dodatkowym atutem jest homologacja, dzięki której osoby posiadające prawo jazdy kategorii B mogą poruszać się nim drogami publicznymi. Można więc szybko pojechać nim np. do najbliższego sklepu, bez potrzeby użycia do tego samochodu. Dzięki temu, nie musisz martwić się, że jadąc gdzieś w trakcie pracy, pobrudzisz siedzenia w swoim aucie. 

Chociaż quady zazwyczaj kojarzą się tylko w leśnymi wycieczkami lub z jazdą po torze, to mają zdecydowanie więcej zastosowań. Coraz więcej osób posiadających gospodarstwo czy nawet zwykły domek z ogrodem decyduje się na zakup quada. Bardzo ułatwia im to wykonywanie wszelkich czynności związanych z opieką nad gospodarstwem lub ogrodem. Nie muszą martwić się, że nie mają jak przetransportować zebranych plonów lub trawy, albo że będą musieli sami przenosić ciężkie przedmioty na drugi koniec działki czy też pola uprawnego.

Po ciężkim dniu, każdemu należy się odpoczynek. Dlatego po całym dniu monotonnej pracy, dla odmiany warto wybrać się na relaksacyjną przejażdżkę po okolicy – a gwarantujemy, że AU200 (jak i inne quady Kayo) potrafią dostarczyć naprawdę wiele rozrywki! 

Quady Kayo obejrzeć będzie można na targach rolniczych AGRO SHOW BEDNARY w dniach 24-26 września. Podczas targów będą odbywać się konkursy, w których będzie można wygrać Pit Bike’a lub quada dla swojego malucha.