Strefa quadów i pit bike’ów na Agro Show w Bednarach

W dniach 24-26 września będziecie mogli spotkać nas podczas największych targów rolniczy. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach i wygrać quada oraz pit bike.

Wraz z naszym partnerem, firmą Swimer zagościmy na największych targach rolniczych w Bednarach koło Poznania. W naszej strefie przewidujemy wiele aktywności dla odwiedzających. W planach dwa konkursy, w których zgarnąć będzie można quada Kayo AY-70 i mimicrossa KMB 50. Co trzeba zrobić?

Wygraj quada
W konkursie biorą udział dwie osoby. Zadaniem jest przewiezienie wody w pojemnikach zamontowanych na kaskach obu uczestników (kierowca na quadzie, pasażer na przyczepce) w limicie czasu 5 minut. Do pokonania dwa okrążenia dookoła zbiornika Swimer RSM 22000. Czas odmierza się od momentu otrzymania przez uczestników kasków do momentu przelania wody do przygotowanego zbiornika, po pokonaniu dystansu 2 okrążeń. Za dotknięcie zbiornika lub płotu grozi dyskwalifikacja zespołu. Ilość wody dowiezionej określana będzie wagowo. Wygrywają uczestnicy którzy dowieźli w pojemnikach najwięcej wody i zmieścili się w limicie czasu.

Nagroda: Quad Kayo AY70.

Pit Bike dla najszybszych

Ten konkurs przeznaczony jest dla indywidualnych uczestników. Polega na

pokonaniu 2 okrążeń na wyznaczonym torze dookoła zbiornika Swimer RSM 22000, wioząc dmuchanego zwierzaka. Zwierzak nie może w trakcie przejazdu dotykać ziemii. Za uderzenie w zbiornik lub płot grozi dyskwalifikacja. Wygrywa uczestnik, który najszybciej przejechał tor.

Nagroda: Pit Bike Kayo KMB

Oba konkursy będa trwać całe trzy targowe dni, zapraszamy do wspólnej zabawy! Na miejscu będzie można zapoznać się również z gamą produktów Kayo: quadami, pit bike’ami oraz dirt bike’ami.

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: