Więcej mocy, więcej możliwości. Czas na Kayo T4 300 Enduro!

Sezon motocyklowy coraz bardziej się rozkręca, a z nim kolejna wyczekiwana premiera motocyklowa – Kayo T4 300 Enduro. Najnowsza wersja popularnego Kayo T4 daje jeszcze więcej możliwości w terenie!

Najważniejsze informacje:

  • Kayo T4 300 Enduro to nowa wersja popularnego modelu T4 250 Enduro. Obydwa motocykle będą dostępne w ofercie.
  • 300-ka oferuje wyższą moc, przy zachowaniu prostoty konstrukcji chłodzonego powietrzem, jednocylindrowego silnika 4T.
  • W standardowym wyposażeniu znajdziesz: regulowane zawieszenie FastAce o dużym skoku, aluminiowe felgi z trzymakami, wydech z powerbombą i wiele więcej

W końcu jest! Wyczekiwane przez fanów marki od zeszłorocznych targów EICMA Kayo T4 300 Enduro w końcu trafia do oferty w Polsce. To model dedykowany motocyklistom, którzy szukają wysokiej mocy i prostej konstrukcji.

Kayo T4 300 Enduro. Jeszcze więcej możliwości

Gama dirt bike Kayo to obecnie kilka modeli, od minicrossowego KT50, po mające premierę wiosną, chłodzone cieczą K5 300 Enduro. W Polsce rynkowym bestsellerem od początku istnienia marki są modele K2 250 Enduro i T4 250 Enduro.

Wielu motocyklistów przesiadało się z K2-ki na T4, a teraz szuka jeszcze mocniejszego sprzętu. I tutaj pojawia się Kayo T4 300 Enduro! Chłodzony powietrzem silnik o pojemności 271 cm3 jest o około 4 KM mocniejszy od modelu T4 250. W standardzie znalazł się wałek wyrównoważający, który pozytywnie wpływa na kulturę pracy.

Kolejną nowością, którą docenią endurowcy, jest 6-biegowa skrzynia biegów. Oczywiście Kayo T4 300 Enduro posiada kickstarter i rozrusznik oraz manualne sprzęgło.

FastAce z regulacją

Kayo T4 300 Enduro posiada regulowane zawieszenie FastAce z przodu i z tyłu, dzięki czemu dostosujesz motocykl do swojej wagi i stylu jazdy. Tylny amortyzator połączony jest z wahaczem systemem dźwigniowym, co znacząco poprawia trakcję w terenie. Świetnej jakości zawieszenie to nie wszystko – T4 300 posiada także bardzo bogate wyposażenie, w tym:

  • Hydrauliczne hamulce z tarczami hamulcowymi w rozmiarze 270 mm z przodu i 240 mm z tyłu. W standardzie znajdują się także odporne na nadmierne zużycie, miedziane klocki hamulcowe.
  • Układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej z powerbombą.
  • Kierownicę typu fatbar.
  • Antypoślizgowe poszycie siedzenia.
  • Plastikowe osłony tarcz hamulcowych z hydrografiką w kolorze karbonu.
  • Czerwone, odginane klamki hamulca przedniego i sprzęgła.

Jak na typowe enduro przystało, Kayo T4 300 Enduro posiada aluminiowe koła w rozmiarze 21” z przodu i 18” z tyłu. Felgi posiadają trzymaki do opon. Postawiono na opony 80\100-21 z przodu i 110/90-18 z tyłu – idealne do każdego rodzaju terenu.

Zawsze konkurencyjna cena

Kayo zawsze oferuje najlepszej jakości pojazdy w maksymalnie konkurencyjnych cenach. Nie inaczej jest z modelem Kayo T4 300 Enduro, które dostępne jest w cenie 12 499zł (sugerowana cena detaliczna). Biorąc pod uwagę wyposażenie, to jeden z najtańszych tego typu modeli na rynku.

Więcej mocy, więcej osiągów, więcej możliwość. Więcej znaczy więcej z Kayo T4 300 Enduro!

Zainteresowany/a?

Kup Kayo T4 300 Enduro online lub Znajdź dealera

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: