Wielka dostawa części silnikowych już wkrótce!

Już w połowie lipca oferta naszego sklepu znacznie się powiększy i o wiele łatwiej będzie można znaleźć u nas potrzebne części silnikowe do Dirt Bike i Quad Kayo.

Eksploatacja motocykla niestety zawsze wiąże się z potrzebą zakupu części zamiennych. W dużej mierze częstotliwość zakupu zależy od tego, jak właściciel dba o swoją maszynę oraz w jaki sposób jej używa – Dirt Bike lub Quad używany do jazdy rekreacyjnej na pewno będzie wymagał mniej napraw niż ten wykorzystywany w ekstremalnych warunkach, którego silnik i inne podzespoły cały czas obciążone są “na maxa”. Na szczęście koszt części zamiennych Kayo nie jest wysoki, a do tego są łatwo dostępne. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie części do swojego modelu!

W dostawie przyjadą do nas części zamienne do modeli Dirt Bike T4, T2, K2 oraz do Quadów A180, AU180, AU200. Znajdą się tam wszystkie części silnikowe, takie jak tłoki, wały czy też skrzynie biegów. Teraz będziesz mógł jeszcze szybciej usunąć usterkę w swoim motocyklu lub quadzie!

Przejrzyj naszą ofertę części silnikowych do Dirt Bike i Quad już teraz!

Jeśli nie wiesz, jaką część wybrać, zapraszamy do kontaktowania się z naszym zespołem np. przez nasz fanpage: [kayomoto.pl]

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: