Wielki powrót Eliasza Davidsona!

Pamiętacie zimowy test Kayo T4? Jeśli nie, koniecznie go sobie przypomnijcie. [link] Od tamtej pory Eliasz systematycznie testował T4 w różnych warunkach. Minęło już kilka miesięcy, więc bohater filmu miał okazję doskonale zapoznać się z motocyklem i sprawdzić jak sobie radzi - a  z Eliaszem za kierownicą, zdecydowanie nie miał lekko. Jesteście ciekawi jego opinii? Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu!

Dirt Bike’i Kayo pojawiły się u nas stosunkowo niedawno, więc wiele osób ciekawi, czy są one warte zakupu. Jak Dirt Bike poradzi sobie w ekstremalnych warunkach? Czy jest awaryjny? Dla kogo się sprawdzi? Czy nadaje się do jazdy na torze? Czy można wprowadzać w nim jakieś modyfikacje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, jak i wiele innych, znajdziecie w tym filmie. – “Znowu mam ze sobą Kayo T4. Pamiętacie nasz zimowy test? Wiele osób nam zarzuciło, że co to motocykl, czemu promujemy chińczyki, w ogóle czemu na nich jeździmy i że to się do niczego nie nadaje. No to postanowiliśmy sprawdzić i dołożyliśmy kolejne kilka miesięcy ostrego upalania na Kayo T4, żeby zobaczyć, co on tak naprawdę potrafi i ile jest w stanie wytrzymać.” – powiedział Eliasz.

Po ciężkim dniu, każdemu należy się odpoczynek. Dlatego po całym dniu monotonnej pracy, dla odmiany warto wybrać się na relaksacyjną przejażdżkę po okolicy – a gwarantujemy, że AU200 (jak i inne quady Kayo) potrafią dostarczyć naprawdę wiele rozrywki! 

Quady Kayo obejrzeć będzie można na targach rolniczych AGRO SHOW BEDNARY w dniach 24-26 września. Podczas targów będą odbywać się konkursy, w których będzie można wygrać Pit Bike’a lub quada dla swojego malucha.

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: