kayo ekmb 2024

Motocykle pit bike, quady oraz dirt bike Kayo zobaczysz podczas tegorocznej edycji Warsaw Motorcycle Show – już 22-24 marca w PTAK Warsaw Expo. Przyjdź na targi i sprawdź gamę Kayo 2024!

Targi Warsaw Motorcycle Show w Warszawie to największa tego typu impreza dedykowana motocyklom w Polsce. Tysiące fanów jednośladów odwiedza podwarszawskie hale PTAK Warsaw Expo, żeby zapoznać się z nowościami swoich ulubionych producentów. Oczywiście, na targach nie mogło zabraknąć Kayo.

Nowe modele Kayo na targach Warsaw Motorcycle Show 2024

Podczas imprezy zobaczysz nowe i odświeżone modele Kayo, w tym tegoroczny hit – Kayo K5 300 Enduro. Ten chłodzony cieczą, jednocylindrowy dirt bike z silnikiem o pojemności 300 cm3 szturmem wbił się w polski rynek. Pierwsi właściciele doceniają mocną, ale przyjazną jednostkę napędową, świetną ergonomię i offroadowe zdolności.

Obok K5, na targach sprawdzisz także bardzo popularne Kayo K2 250 Enduro oraz K2 Pro i model T4 250 Enduro.

Dla nieco młodszych fanów motoryzacji przygotowaliśmy motocykle pit bike oraz quady dla dzieci. Wśród tych ostatnich nowość – elektryczna wersja popularnego AY70, czyli eA70. Elektryczny quad posiada regulację prędkości i mocy oraz bieg wsteczny. Dzięki szerokiemu rozstawowi kół i sprawnemu zawieszeniu Kayo eA70 to bezpieczny wybór dla początkujących.

Innym modelem dla początkujących dzieci jest Kayo 50 KMB, zaktualizowane na sezon 2024. Tutaj także dostępna jest elektryczna wersja w postaci Kayo eKMB. Nieco bardziej sportowym modelem będzie minicross Kayo KT50, od sezonu 2024 dostępne z mniejszymi kołami 12 cali z przodu i 10 cali z tyłu.

Na stoisku Kayo nie zabraknie także praktycznych quadów dla nastolatków i dorosłych. Nowe Kayo AU125 to wygodny quad rekreacyjny, a homologowane Kayo AU200 T3B sprawdzi się przy pracach wokół domu.

kayo k5 enduro

Warsaw Motorcycle Show 2024. Już 22-24 marca

Łącznie planujemy zaprezentować na naszym stoisku blisko 20 pojazdów! To idealna okazja, żeby sprawdzić, który model najbardziej pasuje Tobie lub Twojemu dziecku.