Kozackie szkolenie dla fanów enduro. Spotkaj się z Eliaszem Davidsonem!

Nie lada gratka czeka na fanów enduro u progu sezonu. Kayo Polska zorganizowało akcję specjalną dla osób chcących w świat terenowej jazdy. Swoim doświadczeniem podzieli się dziennikarz motoryzacyjny oraz instruktor sportu motorowego- Eliasz Davidson.

“Dołącz do Ekipy Kayo” to akcja skierowana głównie do początkujących motocyklistów. Chodzi o to, by bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą off-road i nie popełniać podstawowych błędów. Co ważne akcja jest bezpłatna, tyczy się nowych użytkowników motocykli Kayo z gamy enduro: K2 to zdecydowanie lżejszy, bardziej zwrotny motocykl endruro, zaś Kayo T4 zdecydowanie mocniejszy sprzęt. Na torze spotkają się posiadacze obu modeli.

  • Podczas naszego szkolenia skupimy się nie tylko na samej technice jazdy, ale również na dobieraniu linii przejazdu, analizowaniu terenu i przygotowaniu motocykla, tak żeby jeździło się nam szybciej, przyjemniej i bezpieczniej. Mam za sobą pełen sezon w siodle Kayo T4 i zdążyłem się z nim porządnie zaprzyjaźnić, więc chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z chińskim moim przyjacielem. Jeżdżąc i trenując na najróżniejszych motocyklach, z najlepszymi zawodnikami na świecie nauczyłem się przede wszystkim jednego – że najważniejsze to czerpać fun z jazdy. I to będziemy starać się robić!- podkreśla Eliasz Davidson.

 

Całodzienne spotkanie z Davidsonem zwieńczy wręczenie pamiątkowych certyfikatów oraz wspólna sesja fotograficzna. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na na stronie internetowej: TUTAJ

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: