DLA KAŻDEGO
WEJDŹ DO AKCJI JUŻ TERAZ

Jeśli nie wiesz co to są pit bike to czas najwyższy poznać Kayo MRF.

Pit Bike, mini motocykl, idealny do cross i jazdy po asfalcie. Tak można w skrócie opowiedzieć o motocyklach, które określa się mianem Pit Bike. Pit Bike’i to motocykle, krosy dla dziecka i dorosłego. Już od nawet 3 lat można jeździć z dostawionymi kółkami.

Pit Bike, te motocykle coraz częściej spotykane są na torach asfaltowych czy off road. Coraz więcej ludzi zaczyna interesować się dyscypliną. Koszty wejścia w świat wyścigów są tutaj znikome w porównaniu z dużymi motocyklami wyścigowymi.

Chcesz kupić Pit Bike'a?

Kayo eKMB

Kayo eKMB to doskonały motocykl dla najmłodszych dzieci. Bez hałasu, z kontrolą rodzicielską. Czego się bać?

Więcej informacji
 1. Dla najmłodszych riderów
 2. Cicho i bezpiecznie
 3. Kontrola rodzicielska
 4. Bezawaryjnie

Kayo KMB 50

Kayo KMB to doskonały motocykl dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z motocyklami. Łatwy w obsłudze, pozwalający rozwinąć swoje umiejętności. Automatyczna skrzynia biegów, kontrola rodzicielska w postaci ograniczenia prędkości maksymalnej to tylko nieliczne atuty tego motocykla.

Więcej informacji
 1. Lekki i poręczny
 2. Dla dzieci w wieku od 4 lat
 3. Kółka boczne w standardzie
 4. Idealny na pierwszy motocykl

Kayo 90 TS

Kayo 90 TS często wybierany jako pierwszy motocykl dla 6-7 latków. Solidny osprzęt i niezawodny silnik gwarancją bezobsługowej i bezstresowej jazdy.

Więcej informacji
 1. Niezniszczalny
 2. Dla dzieci w wieku do 10 lat
 3. Regulowany rolgaz
 4. Atrakcyjna cena

Kayo MRF 80 Runner

Kayo MRF 80 Runner to bardziej zaawansowany model 80-tki  dla nieco bardziej wprawionych riderów. Tarczowe hamulce, solidne zawieszeniem basowy wydech – to wszystko w standardzie – na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji
 1. Solidne zawieszenie
 2. Tarczowe hamulce
 3. Regulowany rolgaz
 4. Dla dzieci w wieku do 10 lat

Kayo 125 TD

Kayo 125 TD to idealny model dla dzieci w wieku 9-12 lat, jak i dla starszych początkujących. Jeśli Twoje dziecko wyrosło już ze swojej poprzedniej maszyny, lub chce zacząć jazdę na Pit Bike’ach – ten model to idealny wybór! Dodatkowo, mimo bardzo atrakcyjnej specyfikacji, jest tani i nie zrujnuje Twojego budżetu!

Więcej informacji
 1. Łatwy w obsłudze
 2. Sprawdzone komponenty
 3. Wytrzymała rama
 4. Niskie koszty eksploatacji

Kayo MRF 120 RC

Kayo MRF 120 RC jest młodszym bratem bardzo popularnego MRF 140 RC. Doskonały wybór dla tych, którzy kochają teren, chcą się ścigać i wygrywać. Silnik o pojemności 120cm w połączeniu z lekką ramą to przepis na sukces.

Więcej informacji
 1. Lekka konstrukcja ramy
 2. Bezawaryjny silnik 120 cm
 3. Duży rozstaw osi
 4. Niskie koszty eksploatacji

Kayo MRF 120 SM

Kayo MRF 120 SM zamyka rodzinę 120-tek. Wersja na asfalt, specjalnie przygotowana i dopasowana do potrzeb młodych riderów. Co więcej – wiemy z potwierdzonych źródeł – zimą na halę pełnoletni rider nie potrzebuje nic więcej niż MRF120 SM.

Więcej informacji
 1. Łatwy w obsłudze
 2. Dla dzieci w wieku do 13 lat
 3. Kontrola rodzicielska
 4. Niskie koszty eksploatacji

Kayo MRF 140 RC

Kayo MRF 140 RC to najczęściej wybierany pit w Polsce. Niezrównany i niezastąpiony. Wytrzymały i polecany przez każdego kto na nim jeździł.

Więcej informacji
 1. Najpopularniejszy pit bike w Polsce
 2. Łatwy w obsłudze
 3. Solidna konstrukcja
 4. Niskie koszty eksploatacji

Kayo MRF 140 RC-Z

Kayo MRF 140 RC-Z to konstrukcja bez kompromisów. Tym modelem MRF udowodnił że pudło jest w zasięgu ręki każdego zdolnego ridera.

Więcej informacji
 1. Silnik 140 + ORK + Z4o
 2. Topowy osprzęt
 3. Regulowane zawieszenie
 4. Doskonałe opony

Kayo MRF 140 SM

Kayo MRF 140 SM urodzony na asfalcie. Ten pit to esencja ścigania na asfalcie, sztywny, zwrotny  i mega stabilny w zakrętach. Do tego podkręcony silnik o pojemności 140cm z lekkim magnetem oraz wałkiem Z40. Nie czekaj – wybierz go i dołącz do Pucharu Polski na asfalcie.

Więcej informacji
 1. Łatwy w obsłudze
 2. Zwrotny i stabilny
 3. Zaprojektowany do supermoto
 4. Regulowane zawieszenie

Kayo 140 TT

Jeśli szukasz dużego Pit Bike’a z mocnym silnikiem i dużymi kołami, który dobrze poradzi sobie podczas jazdy enduro, jak i na torze motocrossowym – Kayo TT to model dla Ciebie! To motocykl, któremu żaden teren niestraszny i zadowoli bardzo wymagających rajderów.

Więcej informacji
 1. Sprawdzone podzespoły
 2. Duże koła
 3. Większa chłodnica
 4. Filtr powietrza typu airbox