Opony Timsun – idealne do Dirt Bike Kayo!

W tym sezonie w naszej ofercie pojawiły się nowe opony Timsun. Świetnie sprawdzą się do naszych motocykli i na pewno zapewnią doskonałą przyczepność oraz sprawią, że jazda na Kayo stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, ale lubisz jazdę w ekstremalnych warunkach, opony motocrossowe Timsun będą idealnym wyborem dla Twojego Dirt Bike. Dodatkowo, prezentują się bardzo profesjonalnie i na pewno nie odbiegają jakością od opon innych znanych marek i zadowoleni z nich będą nawet najszybsi zawodnicy!

Znajdujące się w naszej gamie opony występują w rozmiarach: 21 cali na koło przednie, oraz 18 lub 19 cali na koło tylne. Posiadają wysoki bieżnik, dzięki czemu doskonale trzymają się powierzchni i pozwalają na szybką jazdę nawet w błocie i głębokim piasku. Wykonane zostały z wysokiej jakości mieszanki gumowej, dzięki czemu są odporne na zużycie i nie ścierają się zbyt szybko. Zapewniają również wysoką skuteczność hamowania, ze względu na to że nie ślizgają się nawet w razie agresywnego używania hamulca.

Znajdziesz je na naszej stronie internetowej pod tym adresem

DOŁĄCZ DO EKIPY KAYO !

UDOSTĘPNIJ:

ZOBACZ: