Black Opso wraz z Kayo spełnili marzenie niepełnosprawnego Adasia

14-letni Adaś z okolic Torunia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Chłopiec od zawsze marzył o własnym quadzie. Niestety zakup takiego czterokołowca jest zdecydowanie poza zasięgiem rodziny. Marzenie chłopca nie pozostało bez odzewu. Z pomocą ruszyli Black Opso i Kayo Polska.

Motoryzacyjną pasją niepełnosprawnego chłopca zainteresował się Black Opso. Youtuber poznał go dwa lata temu. Adaś odezwał się z prośbą o przesłanie kalendarza i tak zaczęła się niezwykła znajomość  -Dwa lata temu odezwał się do mnie Adaś, prosił o gadżety. Kiedy poznałem jego historię, postanowiłem, że go odwiedzę. Staram się jeździć do niego chociaż cztery razy w roku, żeby motywować go, aby ćwiczył. Chłopiec jest zafascynowany motocyklami, chciał jeździć na crossie, ale niestety nie może. Alternatywą okazał się quad, na którego utworzył zbiórkę. Początkowo zbiórka dobrze się rozwijała, jednak po czasie ustała w miejscu. Wtedy też odezwałem się do importera wymarzonego pojazdu, Kayo Polska, którzy zaproponowali przekazanie Adasiowi jednego ze swoich quadów, pod warunkiem, że pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na jego rehabilitację– opowiada Jarosław Złotowski, czyli Black Opso.

Marzenie Adasia spełniło się 6 stycznia. Black Opso odwiedził chłopca, by wręczyć mu quada. Była to ogromna niespodzianka, a uśmiech i szczęście chłopca wzruszało do łez. Mały bohater nie ukrywał swojego zadowolenia, od razu wsiadł na motocykl -Bardzo dziękuję Black Opso i Kayo Polska, spełniliście moje marzenie! – powtarzał Adaś. Nasza kamera towarzyszyła Black Opso podczas tej wspaniałej chwili.

Zbiórka na portalu pomagam.pl nadal jest aktywna. Pieniądze, które miały być przeznaczone na quada, będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację Adasia.

Link do zbiórki